Initials

O marce

INITIALS to marka skierowana do wszystkich kochajacych modę i piękne wnętrza, śledzących nowoczesne trendy oraz szukających niepowtarzalnych zestawień, a przy tym ceniących sobie jakość materiałów, precyzję wykończenia i wygodę.

Marka oferuje najwyższej jakości odzież damską, męską  i dziecięcą. Wkrótce dostępne będą także elementy wyposażenia wnętrz, w tym przede wszystkim wyroby tekstylne tj. poduchy, pledy i narzuty.

INITIALS to przede wszystkim projekty ze 100% bawełny. Znakiem rozpoznawczym firmy są delikatne dzianiny farbowane i zmiękczane specjalnymi technikami oraz proste i stylowe formy. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów projektowanych i sprowadzanych z różnych części świata, w tym ze Szwajcarii. Są to głównie dzianiny, kaszmir, aksamit i jedwab.

Nasze ubrania to przede wszystkim odzież codzienna - dla każdego i na każdą okazję. Minimalistyczne w formie, stonowane kolorystycznie, proste a zarazem wyjątkowe. Proste, niezobowiązujące modele tworzą bazę do stylizacji w zależności od pory dnia, okoliczności, czy naszego nastroju.

Oferujemy także usługę personalizacji naszych produktów w postaci wyszycia tekstu (np. inicjały, imię i nazwisko, inna osobista wiadomość). Z nami możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny produkt. To idealne rozwiązanie w przypadku prezentów okolicznościowych. Podaruj swoim najbliższym coś wyjątkowego, stworzonego specjalnie dla nich - wybierz produkt indywidualnie sygnowany.

Realizujemy również indywidualne zamówienia, projektujemy i szyjemy na miarę.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod numer telefonu +48 606 320 720 na adres e-mail: kontakt@initials.pl

INITIALS Joanna Jastrzębska
ul. Brazylijska 7
15-523 Grabówka
NIP: 542 284 40 94
REGON: 200858030
tel. +48 606 320 720
e-mail: kontakt@initials.pl



INITIALS - There is only one You.
> Your clothes - Your initials <


PrestaShop